Lesrooster

Home / Lesrooster
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.00
Peuter Kleuter dans
locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
15.00
15.45

Peuterkleuterdans
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
15.30
16.15

Kids Dance 1
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
16.00
17.00

Kids dance 1
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
17.00
18.00

Kids Dance 2
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
17.30
18.30

Jazz
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
18.30
19.30
Peuter- kleuterdans
Locatie: Hasselt
Docent: Enio
15.30
16.15

Kids Dance 1
Locatie: Hasselt
Docent: Enio
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Hasselt
Docent: Enio
17.30
18.30

Modern
Locatie: Hasselt
Docent: Alinda
18.30
19.30

Hip-Hop
Locatie: Hasselt
Docent: Alinda
19.30
21.30
16.00
Kids Ballet
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
16.00
17.00
17.00
Ballet
locatie: Zwolle
Docent: Jinte
17.00
18.00
Hip-Hop
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
17.00
18.00
18.00
Spitzen
Locatie: Zwolle
Docent: Jinte
18.00
19.00
19.00
Modern Demoteam
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
19.30
21.30

Worship Dance
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
19.30
21.30
20.00
21.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.00
Peuter Kleuter dans
locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
15.00
15.45

Peuterkleuterdans
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
15.30
16.15

Kids Dance 1
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
16.00
17.00

Kids dance 1
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
17.00
18.00

Kids Dance 2
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
17.30
18.30

Jazz
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
18.30
19.30
Peuter- kleuterdans
Locatie: Hasselt
Docent: Enio
15.30
16.15

Kids Dance 1
Locatie: Hasselt
Docent: Enio
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Hasselt
Docent: Enio
17.30
18.30

Modern
Locatie: Hasselt
Docent: Alinda
18.30
19.30

Hip-Hop
Locatie: Hasselt
Docent: Alinda
19.30
21.30
16.00
Kids Ballet
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
16.00
17.00
17.00
Ballet
locatie: Zwolle
Docent: Jinte
17.00
18.00
Hip-Hop
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
17.00
18.00
18.00
Spitzen
Locatie: Zwolle
Docent: Jinte
18.00
19.00
19.00
Modern Demoteam
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
19.30
21.30

Worship Dance
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
19.30
21.30
20.00
21.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
16.00
Kids Ballet
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
16.00
17.00
17.00
Ballet
locatie: Zwolle
Docent: Jinte
17.00
18.00

Maandag

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.00
Peuter Kleuter dans
locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
15.00
15.45
16.00
Kids Ballet
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
16.00
17.00
Kids Dance 1
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
16.00
17.00
17.00
Hip-Hop
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
17.00
18.00
Kids Dance 2
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
17.00
18.00

Dinsdag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.00
Peuter- kleuterdans
Locatie: Hasselt
Docent: Enio
15.30
16.15

Kids Dance 1
Locatie: Hasselt
Docent: Enio
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Hasselt
Docent: Enio
17.30
18.30

Modern
Locatie: Hasselt
Docent: Alinda
18.30
19.30

Hip-Hop
Locatie: Hasselt
Docent: Alinda
19.30
21.30
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
17.00
Hip-Hop
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
17.00
18.00
19.00
Hip-Hop
Locatie: Hasselt
Docent: Alinda
19.30
21.30
20.00
21.00

Dinsdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
Jazz
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
18.30
19.30
19.00

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
16.00
Kids dance 1
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
17.00
18.00

Kids Dance 2
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
17.30
18.30
Kids Dance 1
Locatie: Hasselt
Docent: Enio
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Hasselt
Docent: Enio
17.30
18.30
17.00
18.00

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
Modern
Locatie: Hasselt
Docent: Alinda
18.30
19.30
19.00

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
Modern Demoteam
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
19.30
21.30
20.00
21.00

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.00
Peuter Kleuter dans
locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
15.00
15.45

Peuterkleuterdans
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
15.30
16.15
Peuter- kleuterdans
Locatie: Hasselt
Docent: Enio
15.30
16.15
16.00

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
Spitzen
Locatie: Zwolle
Docent: Jinte
18.00
19.00

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
Worship Dance
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
19.30
21.30
20.00
21.00

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.00
Peuterkleuterdans
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
15.30
16.15

Kids dance 1
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
17.30
18.30

Jazz
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
18.30
19.30
16.00
17.00
Ballet
locatie: Zwolle
Docent: Jinte
17.00
18.00
18.00
Spitzen
Locatie: Zwolle
Docent: Jinte
18.00
19.00
19.00
Modern Demoteam
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
19.30
21.30

Worship Dance
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
19.30
21.30
20.00
21.00

Maandag

Woensdag

No events available!