Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
14.00
Peuterkleuterdans
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
14.30
15.15
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.

Peuter Kleuter dans
locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
14.45
15.30
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.

Kids Ballet
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
15.30
16.30

Kids dance 1
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
15.45
16.45

Kids Dance 1
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
17.30
18.30

Kids Dance 2
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
17.30
18.30

Jazz
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
18.30
19.30

Hip-Hop
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
19.00
20.00

Company Academic
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
19.30
21.30

Sportuurtje
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
20.00
21.00

Adult Dancemix
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
21.00
22.00
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.
15.00
Peuter- kleuterdans
Locatie: Hasselt
Docent: Jaz
15.15
16.00
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden

Peuter- kleuterdans
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
15.45
16.30
*LET OP: dit is een cursus van 3 maanden

Kids Dance 1
Locatie: Hasselt
Docent: Jaz
16.00
17.00

Kids Dance 1
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Hasselt
Docent: Jaz
17.00
18.00

Kids Dance 2
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
17.30
18.30

Hip-Hop
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
18.30
19.30

Modern
Locatie: Hasselt
Docent: Jaz
18.30
19.30

Adult Dance Mix
locatie: Hasselt
Docent: Jaz
19.30
20.30
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.

Adult Dance Mix
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
19.30
20.30
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.
16.00
Company Academic Kids
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
16.30
17.30
17.00
Company Urban Young
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
17.30
19.30

Adult Dancemix
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
19.30
20.30

Company Urban
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
20.30
21.30
18.00
Durf te dansen
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
18.00
19.00
19.00
Company worship
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda & Cristel
19.00
21.00
20.00
21.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
14.00
Peuterkleuterdans
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
14.30
15.15
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.

Peuter Kleuter dans
locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
14.45
15.30
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.

Kids Ballet
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
15.30
16.30

Kids dance 1
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
15.45
16.45

Kids Dance 1
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
17.30
18.30

Kids Dance 2
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
17.30
18.30

Jazz
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
18.30
19.30

Hip-Hop
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
19.00
20.00

Company Academic
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
19.30
21.30

Sportuurtje
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
20.00
21.00

Adult Dancemix
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
21.00
22.00
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.
15.00
Peuter- kleuterdans
Locatie: Hasselt
Docent: Jaz
15.15
16.00
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden

Peuter- kleuterdans
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
15.45
16.30
*LET OP: dit is een cursus van 3 maanden

Kids Dance 1
Locatie: Hasselt
Docent: Jaz
16.00
17.00

Kids Dance 1
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Hasselt
Docent: Jaz
17.00
18.00

Kids Dance 2
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
17.30
18.30

Hip-Hop
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
18.30
19.30

Modern
Locatie: Hasselt
Docent: Jaz
18.30
19.30

Adult Dance Mix
locatie: Hasselt
Docent: Jaz
19.30
20.30
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.

Adult Dance Mix
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
19.30
20.30
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.
16.00
Company Academic Kids
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
16.30
17.30
17.00
Company Urban Young
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
17.30
19.30

Adult Dancemix
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
19.30
20.30

Company Urban
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
20.30
21.30
18.00
Durf te dansen
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
18.00
19.00
19.00
Company worship
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda & Cristel
19.00
21.00
20.00
21.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
14.00
Peuter Kleuter dans
locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
14.45
15.30
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.

Kids Ballet
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
15.30
16.30

Kids Dance 1
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
17.30
18.30
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Hip-Hop
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
19.00
20.00
20.00
Sportuurtje
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
20.00
21.00
21.00
Adult Dancemix
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
21.00
22.00
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.00
Peuter- kleuterdans
Locatie: Hasselt
Docent: Jaz
15.15
16.00
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden
16.00
Kids Dance 1
Locatie: Hasselt
Docent: Jaz
16.00
17.00
17.00
Kids Dance 2
Locatie: Hasselt
Docent: Jaz
17.00
18.00
18.00
Modern
Locatie: Hasselt
Docent: Jaz
18.30
19.30

Adult Dance Mix
locatie: Hasselt
Docent: Jaz
19.30
20.30
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.
19.00
20.00

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.00
Peuter- kleuterdans
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
15.45
16.30
*LET OP: dit is een cursus van 3 maanden

Kids Dance 1
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
16.30
17.30

Kids Dance 2
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
17.30
18.30

Hip-Hop
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
18.30
19.30

Adult Dance Mix
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
19.30
20.30
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
14.00
Peuterkleuterdans
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
14.30
15.15
*LET OP: Dit is een cursus van 3 maanden.

Kids dance 1
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
15.45
16.45
15.00
16.00
Company Academic Kids
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
16.30
17.30
17.00
Company Urban Young
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
17.30
19.30

Adult Dancemix
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
19.30
20.30

Company Urban
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
20.30
21.30
Kids Dance 2
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
17.30
18.30

Jazz
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
18.30
19.30

Company Academic
Locatie: Zwolle
Docent: Jelina
19.30
21.30
18.00
Durf te dansen
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
18.00
19.00
19.00
Company worship
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda & Cristel
19.00
21.00
20.00
21.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

No events available!