Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
14.00
Peuter- kleuterdans
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
14.45
15.30

Peuter- kleuterdans
Locatie: Hasselt
Docent: Alinda
15.15
16.00

Kids Dance 1 (6-7jr)
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
15.30
16.30

Kids Dance 1 (6-8jr)
Locatie: Hasselt
Docent: Alinda
16.00
17.00

Kids Dance 2 (8-9jr)
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
16.30
17.30

Kids Dance 2 (9-12jr)
Locatie: Hasselt
Docent: Carmen
17.00
18.00
15.00
Peuter-kleuterdans
Locatie: Zwolle
Docent: Minke
15.00
15.45

Kids dance 1 (6-8jr)
Locatie: Zwolle
Docent: Minke
15.45
16.45

Kids Ballet
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
16.00
17.00
16.00
Hip-Hop
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
16.30
17.30

Company Urban Young
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
17.30
19.30

Adult Dancemix
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
19.30
20.30

Company Urban
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
20.30
21.30
17.00
Modern
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
17.00
18.00
Kids Dance 1 (6-7jr)
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
17.00
18.00

Kids Dance 2 (9-12jr)
Locatie: Zwolle
Docent: Jaz
17.30
18.30

Kids Dance 2 (8-9jr)
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
18.00
19.00

Company Academic Young
Locatie: Zwolle
Docent: Jaz
18.30
20.30

Kids dance 3 (10-12jr)
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
19.00
20.00
18.00
Spitzen
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
18.00
18.30
Kids Dance 3 (10-12jr)
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
18.00
19.00

Modern
Locatie: Hasselt
Docent: Carmen
18.30
19.30

Hip-Hop
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
19.00
20.00

Hip-Hop
locatie: Hasselt
Docent: Carmen
19.30
20.30

Adult Dance Mix
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
20.00
21.00
19.00
Company worship/Company academic
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
19.00
21.00
20.00
21.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
16.00
Kids Ballet
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
16.00
17.00
17.00
Kids Dance 1 (6-7jr)
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
17.00
18.00
18.00
Kids Dance 2 (8-9jr)
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
18.00
19.00
19.00
Kids dance 3 (10-12jr)
Locatie: Genemuiden
Docent: Alinda
19.00
20.00

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.00
Peuter- kleuterdans
Locatie: Hasselt
Docent: Alinda
15.15
16.00
16.00
Kids Dance 1 (6-8jr)
Locatie: Hasselt
Docent: Alinda
16.00
17.00
17.00
Kids Dance 2 (9-12jr)
Locatie: Hasselt
Docent: Carmen
17.00
18.00
18.00
Modern
Locatie: Hasselt
Docent: Carmen
18.30
19.30

Hip-Hop
locatie: Hasselt
Docent: Carmen
19.30
20.30
19.00
20.00

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
14.00
Peuter- kleuterdans
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
14.45
15.30

Kids Dance 1 (6-7jr)
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
15.30
16.30

Kids Dance 2 (8-9jr)
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
16.30
17.30
15.00
16.00
17.00
18.00
Kids Dance 3 (10-12jr)
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
18.00
19.00
19.00
Hip-Hop
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
19.00
20.00
20.00
Adult Dance Mix
Locatie: Zwartsluis
Docent: Lisa
20.00
21.00

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.00
Peuter-kleuterdans
Locatie: Zwolle
Docent: Minke
15.00
15.45

Kids dance 1 (6-8jr)
Locatie: Zwolle
Docent: Minke
15.45
16.45
16.00
Hip-Hop
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
16.30
17.30

Company Urban Young
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
17.30
19.30

Adult Dancemix
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
19.30
20.30

Company Urban
Locatie: Zwolle
Docent: Lisa
20.30
21.30
17.00
Modern
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
17.00
18.00
Kids Dance 2 (9-12jr)
Locatie: Zwolle
Docent: Jaz
17.30
18.30

Company Academic Young
Locatie: Zwolle
Docent: Jaz
18.30
20.30
18.00
Spitzen
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
18.00
18.30
19.00
Company worship/Company academic
Locatie: Zwolle
Docent: Alinda
19.00
21.00
20.00
21.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

No events available!